Днями у Центрі юнацької творчості м. Кривий Ріг пройшов профорієнтаційний стартап Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею «Наші професії — ваше майбутнє», орієнтований на учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл Довгинцівського району міста. Про це йдеться у повідомленні регіональної філії «Придніпровська залізниця» у Facebook. Захід викликав настільки великий інтерес, що актова зала центру ледь вмістила всіх охочих.

Програма стартапу складалася з відео- та фотовізитівок навчального закладу, які супроводжувалися розповіддю представників ліцею про професії, яким тут навчають, про його матеріально-технічну базу, навчальні будні та дозвілля студентів.

Гучні оплески присутніх викликали виступи студентської агітбригади та колективів художньої самодіяльності ліцею, а виставка технічної творчості з діючими експонатами — непідробний інтерес та захоплення гостей.

Учасниками заходу стали також представники регіональної філії «Придніпровська залізниця», зокрема головний інженер Криворізької дирекції залізничних перевезень Сергій Сокур, начальник відділу кадрів Кристина Мішеніна, помічник начальника з кадрових питань експлуатаційного вагонного депо Батуринська Олена Волошина, помічник начальника з кадрових питань Криворізького локомотивного депо Валерій Сілін, інженер служби кадрової та соціальної політики Тетяна Чакир. Як потенційні роботодавці вони презентували затребувані залізничні професії.