У липні швидкісними поїздами Укрзалізниці перевезено рекордну кількість пасажирів – 540 тисяч, – Євген Кравцов

16 серпня 2018, 09:12

У липні 2018 р. швидкісними поїздами Укрзалізниці подорожували 540 тис. пасажирів. Наразі це найбільший показник з моменту започаткування в Україні швидкісного руху, повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Швидкісні поїзди традиційно користуються високим попитом пасажирів, і їх середня наповнюваність зазвичай становила понад 90 %, що є високим показником для такого рухомого складу, сьогодні ж ми констатуємо 100 %. Затребуваність цих поїздів, безперечно, буде враховуватися при затвердженні стратегії розвитку пасажирських перевезень у майбутньому», — прокоментував Євген Кравцов.

Упродовж липня було виконано 847 рейсів, а наповнюваність поїздів становила 100 %. Загалом за сім місяців 2018 р. швидкісними поїздами  Інтерсіті+ та Інтерсіті перевезено майже 3,3 млн пасажирів.

Кількість перевезених пасажирів у липні 2018 р. збільшилася на 27 тис. осіб порівняно з липнем 2017 р. (513 тис. пасажирів), а населеність поїздів зросла на 4 % (у липні 2017 р. — 96 %) та досягла максимального показника 100 %.

Нагадаємо, що парк рухомого складу швидкісних поїздів складається з 10 електропоїздів HRCS-2 виробництва компанії Hyundai Rotem, двох електропоїздів ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», двох потягів на локомотивній тязі виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та двох двоповерхових поїздів чеського виробництва Skoda. 

Сьогодні швидкісні поїзди Інтерсіті+ та Інтерсіті здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?