У локомотивному депо Львів-Захід облаштовується санітарно-побутовий корпус для залізничників

06 листопада 2018, 10:10

Триповерхову адміністративну будівлю на території локомотивного депо Львів-Захід перепрофільовано на санітарно-побутовий корпус. Будівля тривалий час не використовувалася у виробничому процесі. Усе це робиться з метою покращення умов праці залізничників, зокрема забезпечення належних умов передрейсового відпочинку працівників моторвагонних та локомотивних депо Львівської магістралі.

На початку листопада цього року залізничники та будівельники завершили перший етап робіт, що передбачав ремонт та переобладнання третього поверху будівлі. Нині тут повністю готові до експлуатації 10 кімнат на 20 місць, а також просторі кімнати для приймання їжі, душові та вбиральні, споряджені усім необхідним.

У комплексі будівельно-монтажних робіт першого етапу залізничники провели ревізію зовнішніх інженерних мереж, відремонтували та замінили пошкоджені місця, налагодили та випробували системи опалення, водо- та електропостачання, провели перепланування та побілку приміщень. У кімнатах відпочинку встелили нову підлогу, виготовили та встановили нові меблі, закупили комплекти постільної білизни. У душовій кімнаті та вбиральні виконали роботи з облицювання керамічною плиткою, повністю забезпечили приміщення новою сантехнікою. У кімнаті для приймання їжі встановлені електроплита, мікрохвильова піч та електрочайник, крім того, їдальня споряджена наборами посуду й іншого кухонного приладдя, необхідного для приготування та споживання їжі.

Підбиваючи підсумки першого етапу робіт, виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот дав доручення завершити ремонт до кінця 2018 р. На цьому етапі залізничники відремонтують та переобладнають другий і перший поверхи будівлі. Тут також буде облаштовано житлові приміщення, кімнати для харчування, душові та вбиральні. Крім того, на першому поверсі буде обладнано пральню з сучасною технікою. Загалом у санітарно-побутовому корпусі буде 30 кімнат, що розраховані для комфортного відпочинку 50 залізничників.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?