У першому півріччі на Придніпровській залізниці оздоровили понад 139 км колій

02 серпня 2020, 11:00

У січні—червні 2020 р. в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відремонтували понад 139 км колії та 130 стрілочних переводів на основних напрямках руху пасажирських і вантажних поїздів.

За пів року в межах магістралі було проведено реконструкцію 15 стрілочних переводів та підходів до них. Колійники піддали середньому ремонту ще 115 стрілочних переводів, а також 139,3 км колії.

Основні ремонтно-колійні роботи в цей період були зосереджені на напрямках Запоріжжя ІІ—Комиш-Зоря, Федорівка—Комиш-Зоря, Кривий Ріг—Тимкове, Дніпро-Головний—Синельникове—Запоріжжя І. Зокрема, у червні колійники успішно спрацювали на маріупольському напрямку, де провели ремонт металевого мосту на 292 км перегону Пологи—Гусарка, середнім ремонтом оновили чотири стрілочні переводи та майже 11 км колії.  

У ремонтних роботах були задіяні фахівці й техніка філій «Центр з будівництва та ремонту колії» та «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця», а також регіональної філії «Придніпровська залізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?