Спартакіада працівників 10 підрозділів Полтавської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» проходила у чотирьох видах спорту: шахи, гирьовий спорт, міні-футбол та армрестлінг. Тріумфаторами змагань стали полтавські колійники, які вибороли командні кубки у армрестлінгу, гирьовому спорті. А також у міні-футболі, перегравши в фіналі команду Полтавського моторвагонного депо. Кращим нападником визнано монтера колії ПЧ Полтава Олега Батиєнка.

У загальному заліку перше місце — у представників Полтавської дистанції колії (122 очки), друге зайняли полтавські енергетики (106 очок), третє — спортсмени Кременчуцького вагонного депо (99 очок). З числа переможців та найактивніших учасників спартакіади формується склад команди, яка представить Полтавську дирекцію на спартакіаді філії у Харкові, до 150-річчя Південної.