Львівський навчально-методологічний відділ Навчально-методологічного центру охорони праці та промислової безпеки Департаменту охорони праці та промислової безпеки ПАТ «Укрзалізниця» запровадив нову Програму навчання відповідальних осіб за устаткування підвищеної небезпеки, голів та членів комісій із перевірки знань.

Програма включає ряд нормативно-правових актів із охорони праці:

Правила безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском;

Правила будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів;

Правила будови і безпечної експлуатації трубопроводів пари і гарячої води;

Правила безпеки систем газопостачання;

Правила охорони праці на автомобільному транспорті;

Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті;

Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями;

Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;

Технічний регламент безпеки машин.

Це дало можливість безкоштовно навчати залізничників, що працюють у структурних підрозділах Львівської залізниці, та інших філій ПАТ «Укрзалізниця».

Навчальний процес побудований так, що залізничники структурних та виробничих підрозділів регіональної філії мають можливість протягом одного тижня пройти курс навчання із охорони праці за усіма необхідними нормативно-правовими актами. А це, окрім іншого, – значна економія відрядних коштів та робочого часу.

Запровадивши новий напрям навчання, Львівський навчально-методологічний відділ дає можливість Львівській залізниці відійти від процедури тендерної закупівлі послуг із навчання з питань охорони праці та заощадити кошти, не залучаючи сторонні навчальні заклади.