У серпні маємо нове досягнення: швидкісними поїздами перевезено 548 тисяч пасажирів, — Євген Кравцов

06 вересня 2018, 10:41

У серпні 2018 р. швидкісним поїздами скористалося 548 тис. пасажирів. Це нове досягнення з моменту впровадження в Україні швидкісного руху. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Щороку, а то й щомісяця ми спостерігаємо стрімке зростання кількості пасажирів, які обирають швидкісні поїзди. Так, минулого місяця зафіксовано рекордну кількість перевезених швидкісними поїздами пасажирів — 548 тис.», — зазначив керівник Укрзалізниці.

За його словами, ці поїзди виконали 854 рейси, а їх наповнюваність становила 100 %. «Кількість перевезених пасажирів у серпні 2018 р. збільшилась на 26 тис. осіб порівняно з серпнем 2017-го, а загалом за вісім місяців 2018 р. поїздами Інтерсіті та Інтерсіті+ перевезено майже 3,9 млн пасажирів», — додав Євген Кравцов.

На сьогодні швидкісні поїзди здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Найпопулярнішими для подорожей швидкісними поїздами залишаються харківський, дніпропетровський та львівський напрямки. Також щороку зростає попит на перевезення до Одеси, куди традиційно в літній період курсують дві пари поїздів вранці та в другій половині дня — № 761/762 та № 763/764.

Нагадаємо, впродовж літа 2018 р. поїздами далекого сполучення та регіональними поїздами Укрзалізниця перевезла територією України 13,4 млн пасажирів, що на 3,2 % більше показника минулого року.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?