У столиці юні залізничники долучилися до прибирання парку від сміття

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Цими вихідними працівники Київської дитячої залізниці та комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Шевченківського району столиці  разом прибирали територію Сирецького парку від сміття.

Як розповів кореспонденту «Медіацентру  «Магістраль» заступник начальника Київської дитячої залізниці Аміран Абашидзе, викладачі, майстри виробничого навчання, учні, дотримуючись вимог карантину, взяли  активну участь у прибиранні. Сміття та опале листя збирали в пакети для сміття та вивозили за допомогою вагона-платформи, перевантажуючи потім на міські сміттєвози. Усіх було забезпечено інвентарем, рукавичками та пакетами для сміття. До того ж для забезпечення безпеки руху провели обрізання сухих гілок дерев, що перебували у зоні розташування колій дитячої залізниці.

«Природа потребує постійної уваги до себе, і прикро, коли природна краса зникає під купами сміття, — зазначив голова молодіжної ради Київської дитячої залізниці Володимир Гапонов. — Приємно спостерігати за позитивними змінами, а ще приємніше — брати в них участь».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?