На формування регіонального експреса № 719/720 сполученням Харків—Київ спеціалісти пасажирського вагонного депо Харків-Сортувальний витратили трохи більше двох тижнів.

11 пасажирських  вагонів (у тому числі  й один підмінний)  на ремонт до депо прийшли зі складів різних поїздів у різному технічному стані.  

Під час ремонту вагони було перефарбовано в синьо-сірий колір, полагоджено лампи освітлення, змонтовано 24 нові світильники, встановлено сучасні перетворювачі струму, продіагностовано понад 900 елементів акумуляторного обладнання, а також реставровано майже 80 % конструкцій сидінь. На одному з вагонів довелося модернізувати всі важливі вузли, в тому числі ходову та гальмівну системи, автозчепне та електрообладнання тощо. Решта вагонів була оновлена в обсязі ТО-3.

Довідка. Регіональний експрес № 719/720, сформований із 10 пасажирських вагонів рухомого складу філії «Пасажирська компанія», вирушив у перший рейс 13 лютого. Він тимчасово замінює двоповерховий поїзд «Шкода» класу Інтерсіті, який цьогоріч відправлять на капітальний ремонт.