У відборі контрагента з організації харчування у швидкісних поїздах беруть участь дев’ять компаній, — Марчін Целеєвський

06 травня 2020, 16:20

Свої пропозиції та пакет документів на участь у відборі контрагента з організації харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+ надіслали девять компанії. Оцінка відповідності кваліфікаційним вимогам триватиме до 14 травня 2020 р.

Як зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеєвський, цей відбір засвідчив, що співпрацювати з Укрзалізницею хочуть багато учасників ринку. Їхні побажання були враховані при підготовці технічних вимог для максимальної прозорості та об’єктивності.

«Ми надзвичайно прозорі, та це підтвердив ринок: дев’ять компаній подали  свої пропозиції для відбору. Така велика конкуренція дає впевненість, що ми отримаємо краще співвідношення ціни та якості для наших пасажирів. Сподіваємося, що цей відбір стане стартовою точкою для нових великих проєктів», — зазначив Марчін Целеєвський.

Після оцінки відповідності кваліфікаційним критеріям будуть одночасно відкриті конверти з комерційними пропозиціями учасників. Процедура розкриття транслюватиметься онлайн у мережі інтернет.

Нагадаємо, що раніше усім зацікавленим компаніям було забезпечено доступ до рухомого складу УЗШК, а також надано вичерпну інформацію про технологію роботи.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?