У залізничників є шанс врятувати життя хворим — взяти участь у корпоративному заході «День донора»

06 червня 2019, 12:58

Добровільно і безкорисно стати донором є можливість у залізничників в рамках соціального проекту. Корпоративний захід «День донора» відбудеться 12 червня у структурних підрозділах філії «Центр охорони здоров’я». Усі, хто хоче здати кров задля порятунку інших, можуть звернутися до одного з п’яти медичних закладів.

Бути донором — відповідально, до процедури необхідно правильно підготуватися: за дві доби утриматися від алкоголю, за добу не їсти жирної їжі, копченостей, яєць та молока, за 2 години — не палити, дотримуватися інших рекомендацій для зменшення ризику передачі інфекції з кров'ю.

Донорська кров необхідна не лише при плановому лікуванні, а й при наданні невідкладної допомоги. Переливання крові та її компонентів дає змогу щорічно рятувати мільйони людей, допомагає подовжувати та поліпшувати якість життя людей з тяжкими захворюваннями.

Регулярне та добровільне донорство сприяє формуванню достатніх запасів крові, дає змогу вчасно надати допомогу тяжкохворим і пораненим, рятує життя в екстрених ситуаціях.   

Звернутися можна до Київської клінічної лікарні № 2, Одеської клінічної лікарні, Харківської клінічної лікарні № 2, Дніпровської клінічної лікарні та Львівської клінічної лікарні.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?