У Запоріжжі перевірили спортивні таланти придніпровських залізничників: хто переміг?

14 липня 2019, 10:55

Спартакіада регіональної філії «Придніпровська залізниця» відбулася нещодавно у Запоріжжі, на спортивній базі дирекції залізничних перевезень та одного з місцевих університетів.

У програмі змагань заявлялося сім видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи, армрестлінг та гирьовий спорт.

Турнір з міні-футболу та волейболу показав, що запорізьким командам просто не було рівних. У настільному тенісі свій високий клас вкотре підтвердили Леся Зарубіна  та Олексій Таран. А в змаганнях змішаних пар перемогли Леся Зарубіна та Віталій Гапонов. У шахістів після річної перерви першість повернув Павло Шиманський. Серед шахісток перемогла Марія Бутко. На шашковій дошці найвищий рівень майстерності продемонстрували Алла Гак та Андрій Куліков. У армспорті переможцями в окремих вагових категоріях стали Владислав Бобирь та Валерій Чайк, Сергій Вискорка, Микола Гасич. Звання чемпіонів з гирьового спорту вибороли Роман Шевченко, Микола Тімаревський, Олександр Бондаренко та Єгор Бабак. Серед прихильниць гирьового спорту не було рівних Світлані Лісуненко. Спартакіада є важливим відбірковим етапом при формуванні збірної команди найкращих спортсменів Придніпровської залізниці, яка вже за місяць братиме участь у ХІІ спартакіаді Укрзалізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?