Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! У Запоріжжі відбувся семінар, присвячений профорієнтаційній роботі на дитячих залізницях України

У Запоріжжі наприкінці минулого тижня відбувся галузевий семінар-нарада, присвячений профорієнтаційній роботі на мережі дитячих залізниць України та взаємодії з загальноосвітніми навчальними закладами.

Начальники дитячих залізниць України доповіли про результати профорієнтаційної роботи, проведеної у своїх закладах протягом останнього року. Також обговорювалися принципи та результати співпраці регіональних філій з органами державної зайнятості, методи популяризації залізничних професій, напрями профорієнтаційної роботи зі школярами та студентами навчальних закладів технічного спрямування.

До участі у заході долучилися профільні служби регіональних філій Укрзалізниці, керівники та інструктори дитячих залізниць, представники регіональних служб зайнятості, органів міської влади Запоріжжя, вищих та професійно-технічних навчальних закладів.