У жовтні 2019 р. Укрзалізниця перевезла рекордний обсяг зернових — майже 4 млн т, — Андрій Рязанцев

22 листопада 2019, 14:58

У жовтні 2019 р. Укрзалізниця перевезла рекордний за останні два роки обсяг зернових вантажів — 3,97 млн т. Про це під час наради з представниками Української зернової асоціації повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

«У жовтні ми навантажили 60,4 тис. зерновозів та перевезли понад 3,97 млн т зернових. Ми перевершили свій рекорд березня цього року, коли перевезли більше 3,8 млн т. Такий позитивний результат отримали насамперед завдяки маршрутизації зернових перевезень. Бачимо, що це правильний крок, який даэ змогу оптимізувати логістику та гарантувати вантажовласникам максимальні обсяги перевезення зернових культур», — повідомив Андрій Рязанцев.

Він також додав, що із запровадженням графікових відправок зернових вантажів, коли вантажні поїзди курсуватимуть за чітким графіком, як пасажирські, Укрзалізниця надалі збільшуватиме обсяги перевезень зернових. Уже сьогодні, за словами Андрія Рязанцева, залізниця здатна щомісяця перевозити в середньому 4 млн т зернових і навіть більше. Водночас для цих обсягів необхідно розвивати інфраструктуру, зокрема розширювати переробну спроможність у припортових зонах та збільшувати кількість зерносховищ. Це ті завдання, над якими мають спільно працювати всі учасники ринку, зауважують у компанії.

Загалом у січні—жовтні 2019 р. Укрзалізниця перевезла 32,8 млн т зернових вантажів, що на 6 млн т більше, ніж за відповідний період минулого року.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?