Укрзалізниця компенсує витрати на оренду житла та надасть допомогу сім’ям залізничників, які постраждали внаслідок вибуху

23 червня 2020, 13:24

ДСНС завершила пошук загиблих, які проживали в м. Києві, в будинку, де стався вибух. Внаслідок трагедії загинуло двоє працівників Укрзалізниці та двоє членів родин залізничників. Висловлюємо співчуття рідним і близьким.

Загалом у зруйнованому під’їзді багатоповерхівки проживали 40 залізничників та членів їх сімей в 11 квартирах. Більшість із них є працівниками локомотивних депо станцій Київ-Пасажирський та Дарниця.

Наразі 11 особам компанія надала для тимчасового проживання кімнати відпочинку в сервісному центрі станції Київ-Пасажирський. Для них організовано всі побутові умови.

Надалі родинам залізничників, які постраждали внаслідок вибуху в житловому будинку в м. Києві, Укрзалізниця надасть тимчасове житло та компенсує витрати на його оренду, а також виплатить фінансову допомогу.

Крім того, правління АТ «Укрзалізниця» розгляне питання надання одноразової цільової фінансової допомоги 11 родинам, які постраждали внаслідок вибуху. Розмір допомоги становитиме від 100 до 500 тис. грн на одну родину.

Також регіональна філія «Південно-Західна залізниця» візьме на себе витрати з організації поховань загиблих працівників. Будуть забезпечені й усі виплати, передбачені колективним договором.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?