Швидкісний експрес Київ-Пасажирський—Бориспіль-аеропорт курсує в штатному режимі. Укрзалізниця корегує розклад його курсування відповідно до попиту. Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Наразі на маршруті курсує 27 пар поїздів. Залізничники аналізують їх заповнюваність у різні часові інтервали та періоди доби. «Ми надали пасажирам значний часовий люфт, максимально можливу кількість рейсів, щоб вивчити реакцію, попит. Перші дні курсування вже продемонстрували, що в певні часові інтервали спостерігається підвищений попит, експрес на 100 % заповнений. Є і такі періоди, коли експрес курсує порожній, це нераціонально і витратно. Тому кількість рейсів корегуватиметься», — зазначив Олександр Красноштан. Він зауважив, що нова транспортна система зазвичай потребує періоду апробації, щоб коректно врахувати пасажиропотік.

З початку курсування експреса Київ-Пасажирський—Бориспіль-аеропорт, з 30 листопада, ним скористалося вже 8 тис. пасажирів. Максимальний пасажиропотік на маршруті наразі зафіксовано у період з 7.00 до 9.00 та з 17.00 до 19.00.