Укрзалізниця обрала переможця відкритого конкурсу зі страхування пасажирів від нещасних випадків на залізниці

31 липня 2020, 14:50

Укрзалізниця 30 липня 2020 р. завершила конкурс на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.

За результатами оцінки конкурсних пропозицій переможцем конкурсу за лотами № 1, № 2, № 3 визнано ПрАТ СК «Інтер-Поліс». Договори доручення буде укладено найближчим часом.

Зазначений конкурс проведено відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України, що спрямовані на захист економічної конкуренції та забезпечення можливості учасникам конкурувати між собою завдяки власним досягненням на ринку, а також на мінімізацію розміру страхового платежу, що здійснюється пасажирами.

Слід також відзначити продовження тенденції до зниження вартості страхового платежу, що сплачується пасажирами: розмір отриманого за підсумками конкурсу страхового платежу за останні шість років знижено в 15 разів.

Нагадаємо, що публічне розкриття конкурсних пропозицій відбулося 3 липня 2020 р. Для участі в зазначеному конкурсі пропозиції надали вісім страхових компаній: АТ «СК «Рідна», ТДВ «СК «Гардіан», ТДВ СК «НГС», ТДВ «Міжнародна страхова компанія», ПрАТ «СК «Альфа Страхування», ПрАТ СК «Інтер-Поліс», ПрАТ СК «ІнтерЕкспрес», ПрАТ «УПСК».

Укрзалізницею було реалізовано рекомендації АМКУ в частині прозорих і недискримінаційних критеріїв для проведення конкурсу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?