Укрзалізниця планує отримати наступну партію локомотивів General Electric вже у 2020 році, — Євген Кравцов

12 серпня 2019, 17:10

АТ «Укрзалізниця» завершило перший етап переговорів з компанією General Electric щодо придбання наступної партії локомотивів. У компанії сподіваються отримати нові тепловози GE вже у 2020 р. Про це, зокрема, йдеться в інтерв’ю голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова  інформагентству УНІАН.

«У General Electric завантажене виробництво, нам потрібно підлаштуватися під їхній графік. Зараз обговорюємо поставку від 20 до 40 локомотивів», — розповів Євген Кравцов.

Також керівник компанії озвучив плани щодо оновлення парку електровозів. За його словами, в Укрзалізниці визначилися з технічною потребою і з цього питання тривають комунікації з усіма виробниками: «Сам процес — достатньо складний, компанія вкладає в технічну базу на наступні 40 років. Це — період експлуатації електровозів. Тому важливо не просто купити якусь техніку. Йдеться про обслуговування її у наступні десятиліття, що впливає на ціну. Також важливим питанням для нас є фінансування. Ми очікуємо отримати його від країн, де знаходяться компанії, в яких будемо закуповувати техніку. Це — широко розповсюджена практика. Зараз найбільшу активність проявляють Alstom і CRRC».

Нагадаємо, що у 2018 р. Укрзалізниця підписала меморандуми про співпрацю з компаніями Alstom і CRRC щодо побудови електровозів для Укрзалізниці.

Про ці та інші новини залізничної галузі читайте повну версію інтерв’ю голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?