Укрзалізниця планує розвивати інтермодальні перевезення

30 липня 2020, 18:00

Укрзалізниця планує розвивати нові логістичні продукти для клієнтів. Зокрема, інтермодальні перевезення всередині України та у сполученні з країнами Східної Європи та Балтії. Сьогодні відповідний меморандум підписано з німецькою компанією HHLA International GmbH, її дочірнім підприємством «Контейнерний термінал «Одеса» та новоствореним ТОВ «Українська інтермодальна компанія».

«Наша спільна мета — запропонувати клієнтам нову якісну та швидку модель перевезення вантажів. Для цього Укрзалізниці з партнерами необхідно здійснити інвестиції у розбудову інфраструктури України та запровадити послуги інтермодальних перевезень, які відповідають сучасним вимогам клієнтів», — зазначив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Зокрема, йдеться про покращення пропускної спроможності залізничної станції Одеса-Порт та розвиток залізничної інфраструктури Одеського морського порту. «Крім того, разом ми маємо привести систему тарифоутворення у відповідність до найкращої міжнародної практики та забезпечити ефективніший розподіл операційних та комерційних ризиків», — розповів керівник компанії.

Меморандум також передбачає в разі потреби налагодження комунікації з органами влади, міжнародними організаціями, зокрема і фінансовими, зацікавленими в розвитку залізничної інфраструктури.

«Впевнений, що тісна співпраця та спільна мета — розвиток інтермодальних перевезень світового зразка — у підсумку дадуть потужний ефект для інтересів компанії та держави загалом», — резюмував Іван Юрик.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?