Укрзалізниця подовжила кінцеву дату відбору до «короткого списку» виробників електровозів до 15 червня 2020 р.

22 травня 2020, 09:23

28 квітня 2020 р. розпочато процес відбору виробника електровозів для оновлення парку електровозів АТ «Укрзалізниця» шляхом оприлюднення Запрошення до участі у відборі на внесення до «короткого списку» (далі — Запрошення) з детальною інформацією щодо цього етапу відбору. Відповідно до інструкцій, що містяться у Запрошенні, АТ «Укрзалізниця» отримано від зацікавлених виробників численні запити, зокрема щодо подовження кінцевої дати подання відповідей на Запрошення.

Учасники оцінюють систематичну роботу АТ «Укрзалізниця» над цим проєктом з чіткими та прозорими термінами. Однак вони зазначають, що загальносвітова ситуація стосовно подолання коронавірусу COVID-19 та його наслідків, зокрема карантинні заходи, встановлені на території більшості країн, ускладнюють процес підготовки комплексних відповідей на Запрошення та їх подання до визначеного терміну.

Беручи до уваги звернення від зацікавлених виробників, з метою створення конкурентного середовища та розширення географії учасників, АТ «Укрзалізниця» подовжило на три тижні кінцеву дату подання відповідей на Запрошення.

Отож, для підтвердження своєї зацікавленості в участі у відборі на внесення до «короткого списку» виробники мають у термін до 15 червня 2020 р. (до 17:00 за київським часом) надіслати відповіді на Запрошення разом із супроводжуючими документами згідно з інструкціями у Запрошенні.

Наголошуємо, що дотримання зазначеної вище дати і часу подання відповіді на Запрошення є однією з ключових умов розгляду документів, надісланих зацікавленими виробниками.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?