Укрзалізниця за погодженням із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) подовжила до 16.07.2018 р. термін подання тендерних пропозицій щодо закупівлі 3 тис. вантажних піввагонів загального призначення з глухим дном для потреб товариства. 70 % вартості цього проекту фінансуватиметься за рахунок кредитних коштів ЄБРР, 30 % — за рахунок власних коштів ПАТ «Укрзалізниця». Тендерна процедура розділена на три лоти — кожен на 1 тис. вагонів.

Тендерна процедура буде проводитись у вигляді електронних закупівель за допомогою порталу електронних закупівель для клієнтів (далі — портал ECEPP). Зацікавлені постачальники повинні зареєструватися на порталі ECEPP за посиланням https://ecepp.ebrd.com/respond/U5PHXYD262. Тендерні пропозиції щодо контрактів, які фінансуватимуться за рахунок кредитних коштів ЄБРР, можуть подаватися компаніями з будь-якої країни.

Потенційні учасники тендера, які зареєструвалися на порталі ECEPP та висловили свою зацікавленість у тендері, можуть безкоштовно отримати доступ до тендерної документації, надсилати запити щодо роз'яснення та отримувати від Укрзалізниці додаткову інформацію через портал ECEPP. Повні умови участі в тендері викладено в тендерній документації (розділ «Умови тендера»).

Очікується, що контракти буде укладено 03.09.2018 р. Строк виконання кожного контракту — приблизно шість місяців.

Посилання на запрошення до участі у тендері на ECEPP: https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=6814950.