Укрзалізниця прийняла перший контейнерний поїзд Китай—Україна, — Іван Юрик

09 червня 2020, 16:30

Укрзалізниця прийняла перший контейнерний поїзд з Китаю. Він 8 червня прибув на станцію Київ-Ліски. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За словами керівника компанії, відстань у 9 тис. км через території чотирьох країн поїзд подолав за 15 діб. «Сьогодні історичний момент — прийнято перший контейнерний поїзд Китай—Україна. Зважаючи на посилення торговельно-економічних відносин між нашими країнами, важливо вибудувати якісну транспортну логістику. Залізничні контейнерні перевезення — це дійсно надійний, дешевий і зручний вид перевезень, який може стати конкурентним у сполученні Китай—Україна», — зазначив Іван Юрик.

У складі поїзда — 31 фітингова платформа, навантажена 41 сорокафутовим контейнером. Цим поїздом до України були доставлені бурильні труби, медичне обладнання, бензинові тримери та товари народного вжитку.

До цього через територію України прослідувало 10 транзитних контейнерних поїздів Китай—країни Європейського Союзу.

Загалом у 2019 р. територією України залізничним транспортом перевезено 384,018 тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті, що на 14,64 % більше за обсяги перевезень контейнерів за 2018 р. У січні—квітні 2020 р. територією України перевезено 150,316 тис ДФЕ, що на 20 % більше за обсяги перевезень контейнерів за аналогічний період 2019 р. Зростання зазначених обсягів перевезень контейнерів відбулося завдяки активній роботі АТ «Укрзалізниця» щодо укрупнення контейнерних вантажопотоків і створення регулярного сервісу шляхом організації контейнерних поїздів.

Нагадаємо, що перший контейнерний поїзд у напрямку Республіки Польща з Китаю через територію України прослідував на початку січня 2020 р.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?