Укрзалізниця призначила ретропоїзд до Дня залізничника України

31 жовтня 2018, 10:25

У День залізничника України в Києві курсуватиме святковий ретропоїзд № 897/898, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Поїзд вирушить зі станції Київ-Пасажирський 4 листопада о 13.45, а закінчуватиметься подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 16.19.

4 листопада склад поїзда буде представлений п’ятьма комфортабельними вагонами з місцями для сидіння та вагоном-рестораном. Святковий поїзд поведе паровоз серії Л-4600, 1952 року побудови, на чолі з локомотивною бригадою з депо станції Сновськ, яке засноване в 1873 р. та є базовим підприємством з обслуговування паровозів в Україні.

Поїзд курсуватиме за маршрутом Київ-Пасажирський—Київ-Волинський—Київ-Петрівка—Дарниця—Київ-Деміївський—Київ-Пасажирський. Під час цієї подорожі, яка триватиме 2,5 год, пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні й пасажирські станції, локомотивні депо, історичну пам’ятку — будівлю депо Київ-Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів.

Ціна квитка у вагоні першого класу становить 91 грн 90 коп. для дорослих і 73 грн 41 коп. для дітей, у вагоні другого класу — 36 грн 10 коп. для дорослих і 27 грн 08 коп. для дітей.

Квитки на ретропоїзд можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно ввести маршрут Київ—Караваєві Дачі.


Поширити y соціальній мережі



Чи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?