Воєнізованій охороні Укрзалізниці — 25 років! Зброю, спецзасоби, екіпірування та спорядження, які використовують підрозділи воєнізованої охорони, продемонстрували на виставці, яка пройшла в адміністративній будівлі АТ «Укрзалізниця».

За 2018 р. з’явилися нові сучасні зразки — випробувані та якісні — майже півтисячі одиниць зброї, якою вже користуються стрільці регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Також продемонстровано нові захисні елементи: бронежилети, каски, щити та ін.

Нове спорядження Укрзалізниця придбала і для працівників пожежних поїздів: лафетні стволи, що захищають від вибухової хвилі, дихальні апарати, що допомагають при евакуації, при роботі в задимлених приміщеннях подовжують термін до 1 год. Новинка — тепловідбивний костюм, що дозволяє працювати біля відкритого полум’я та вберегтися від опіків.

Окрім того, придбано 1700 комплектів нового форменого одягу (літнього та зимового), для якого в Укрзалізниці розробили цілком нові вимоги, як до тканини, так і до моделі, щоб було зручно виконувати завдання, і звісно, у комплекті й надійне спецвзуття.

Уперше у вохрівців з’явилися квадрокоптери, що дозволяють стежити з повітря і здійснюють моніторинг об’єктів.

Правління АТ «Укрзалізниця» вирішило оснастити сучасними зброєю, спецзасобами, екіпіруванням та спорядженням підрозділи воєнізованої охорони всіх регіональних філій компанії у 2019 р.

З фото можна ознайомитися на сторінці Укрзалізниці.