III Міжнародна виставка RAIL EXPO 2019 замість раніше заявленої локації по вул. Межигірська проходитиме на території генерального партнера — АТ«Укрзалізниця», зокрема на Центральному залізничному вокзалі. Це дасть змогу ширше представити залізничну техніку на відкритій ділянці експозиції. RAIL EXPO 2019 спільно з АТ «Укрзалізниця» відкривають нові можливості для учасників виставки.

Спеціалізована міжнародна виставка RAIL  EXPO 2019 відбудеться 16—18 жовтня 2019 р. в Києві. Вона повністю орієнтована на залізничну промисловість — залізничний транспорт, інфраструктуру, виробництво обладнання та комплектуючих для залізничного ринку.

У рамках заходу будуть проводитися спеціалізовані конференції:16 жовтня — «Вагонобудування та ремонт рухомого складу в Україні», 17 жовтня — «Інжиніринг та устаткування залізниць» та 18 жовтня — «Цифрова залізниця».

Головна цінність форуму полягає у можливості безпосередньої комунікації між представниками світового та українського залізничного машинобудування, виробників та споживачів ливарного виробництва, ремонтних та обслуговуючих компаній, будівельників мостів та тунелів, постачальників комплектуючих, запчастин та обладнання, транслогістичних компаній, операторів та власників рухомого складу, виробників засобів навантаження/розвантаження вагонів, науково-дослідних та навчальних організацій, галузевих та державних структур.

Захід сприятиме залученню кращих світових практик для відродження українського вагонобудування та залізничної промисловості й обміну досвідом, налагодженню ділових контактів.

Охочі взяти участь у виставці можуть звертатися до керівників проекту: https://railexpoua.com/contacts-ua/