Укрзалізниця створила робочу групу, яка обере постачальника послуг харчування у поїздах Інтерсіті+

23 січня 2020, 14:43

Укрзалізниця створила робочу групу, яка обере компанію-постачальника послуги харчування у швидкісних поїздах Інтерсіті+. Наразі зазначений конкурс заблокований судовим рішенням через скаргу однієї з компаній-претендентів.

За дорученням члена правління АТ «Укрзалізниця» Марчіна Целеєвського постачальника послуг харчування у швидкісних поїздах філія «Українська залізнична швидкісна компанія» визначить спеціально створена робоча група. До складу цього колегіального органу увійшли фахівці департаментів головного офісу компанії та філії «УЗШК».

Представники робочої групи проведуть консультації з учасниками останнього конкурсу та розглянуть їхні пропозиції. З огляду на цю роботу УЗШК буде рекомендовано одну компанію з найкращою пропозицією для пасажирів та найвигіднішими умовами співпраці для державного перевізника. Ключовим критерієм відбору буде якість і вартість харчування для клієнтів Укрзалізниці.

Укрзалізниця також звернеться до поточного постачальника послуг харчування у швидкісних поїздах з пропозицією пролонгувати угоду до завершення відбору постачальника, укладання з ним угоди, але не довше, ніж до 31 березня 2020 р.

Незважаючи на маніпуляції з боку окремих гравців ринку та ускладнення із завершенням конкурсної процедури, Укрзалізниця позитивно оцінює факт наявності сильної конкуренції на ринку послуг харчування для пасажирів поїздів, що врешті дасть змогу їм одержати більш якісні послуги, а державній компанії отримати ринковий рівень винагороди.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?