Укрзалізниця створила транспортний хаб на базі з. п. Видубичі та відновлюватиме курсування Kyiv Boryspil Express

09 червня 2020, 15:49

Укрзалізниця завершила реконструкцію зупинного пункту Видубичі та створила на його базі транспортний хаб. Після відновлення міжнародного авіасполучення поступово буде відновлюватися курсування Kyiv Boryspil Express із зупинкою в цьому пункті. Про це повідомив в. о. голови правління компанії Іван Юрик під час інспекції об’єкта.

«Відтепер зупинний пункт Видубичі поєднує в єдиний логістичний ланцюг одразу декілька видів транспорту: залізничний, авто-, авіатранспорт і метрополітен, створюючи комфортні умови для киян та гостей столиці», — наголосив він.

За словами очільника галузі, на першому етапі буде частково відновлено курсування експреса, зі збільшенням кількості авіарейсів компанія буде збільшувати періодичність його курсування.

У межах проєкту створення транспортного вузла на зупинному пункті Видубичі побудовано високу пасажирську платформу завдовжки 108 м, змонтовано навіс платформи — 110 м, побудовано сходи — 16,08 м, зведено касовий павільйон — 66 м², виконано благоустрій території, встановлено водостічну систему навісу над виходом зі станції метрополітену, облаштовано електроосвітлення, гучномовне оповіщення, інформаційні табло, створено інклюзивні умови для людей з інвалідністю.

Крім того, завдяки новій високій пасажирській платформі зупинний пункт Видубичі в майбутньому зможе приймати пасажирів швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+.

Довідка

Наразі щодоби зупинний пункт Видубичі приймає 2,1 тис. пасажирів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?