Укрзалізниця та ЄБРР оголосили про початок процедури закупівлі вантажних піввагонів

25 вересня 2019, 14:27

Стартував процес закупівлі вантажних піввагонів для реалізації спільного проекту АТ «Укрзалізниця» та ЄБРР. Закупівля здійснюватиметься в рамках двостадійного тендера відповідно до принципів і правил банку із застосуванням електронного порталу закупівель для клієнтів ЄБРР — ECEPP.

Проект фінансується за рахунок кредитних коштів ЄБРР без державних гарантій та власних коштів АТ «Укрзалізниця». Загалом передбачається закупити приблизно 4,5 тис. вантажних піввагонів загального призначення (з люками) у три етапи: у 2019 р. на першому етапі — 1 тис. вагонів (чотири лоти), у 2020 р. на другому етапі — 1,5 тис. вагонів (п’ять лотів) та на третьому етапі — 2 тис. вагонів (шість лотів).

70 % від контрактної ціни (без ПДВ) фінансуються за рахунок коштів позики ЄБРР, а 30 % — за контрактом фінансуються АТ «Укрзалізниця». Для реалізації проекту передбачається надання кредитних коштів ЄБРР у розмірі $ 150 млн.

Для участі в процедурі закупівлі компаніям необхідно зареєструватися на порталі ECEPP за посиланням: https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=9503507. Потенційні учасники, які зареєструвались у ECEPP та виявили зацікавленість у договорі, можуть отримати роз'яснення та додаткову інформацію від АТ «Укрзалізниця» через ECEPP.

Двостадійна тендерна процедура передбачає, що тендер на першому етапі буде складатися лише з технічної пропозиції без зазначення будь-яких цін, а на другому етапі подаватимуться комерційні пропозиції.

Найближчим часом планується зустріч з учасниками ринку з метою роз'яснення порядку проведення тендера та особливостей тендерної процедури.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?