Укрзалізниця підготувала свій перший Інтегрований звіт. Він підсумовує основні досягнення і результати діяльності компанії за 2017 р. Звіт складено згідно з вимогами МСФО, IIRC, GRI Standards, AA1000 і Положенням про розкриття інформації емітентами цінних паперів, що відповідає найкращим міжнародним практикам.

Документ розкриває ключові бізнесові, фінансові та нефінансові результати діяльності товариства в економічній, соціальній та екологічній сферах, а також описує бізнес-модель, стратегічні цілі, завдання, перспективи та виклики компанії.

«Публічна звітність робить компанію більш відкритою та зрозумілою для всіх зацікавлених: потенційних партнерів та інвесторів, міжнародних організацій, органів державної влади, наших клієнтів та усього суспільства», — прокоментував  член правління Укрзалізниці Желько Марчек.

«Відрадно, що цього року компанія долучилась до міжнародної практики публічної звітності такого класу. Це підтверджує, що Укрзалізниця є сучасною компанію, яка може якісно та професійно впроваджувати провідні світові підходи до управління, реформування та звітності. Випуск аналогічних звітів ми плануємо здійснювати щороку», — акцентував Желько Марчек.

«Перший Інтегрований звіт для компанії такого масштабу та розгалуженості — це завжди виклик. Але ми змогли вибудувати ефективну систему збору та контролю даних, вдало презентували стратегічні цілі та найбільш суттєві для розвитку компанії питання у системному тексті, що демонструє найважливіші досягнення товариства у бізнесовій, соціальній та екологічній площині», — зазначив директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності Укрзалізниці Ростислав Курінько.

За своєю повнотою та якістю розкриття інформації, на думку експертів, даний документ є одним із найкращих зразків звітності в Україні та за кордоном.

Ознайомитись із веб-версією Звіту можна на офіційному веб-сайті Укрзалізниці за посиланням: https://goo.gl/tGBWBY