Укрзалізниця вперше закупить дизпальне за рамковою угодою

28 жовтня 2019, 16:51

Укрзалізниця планує закупити дизельне пальне за рамковою угодою для забезпечення потреби 2020 р. Про це повідомила директор Департаменту категорійного управління АТ «Укрзалізниця» Неллі Стельмах на зустрічі з постачальниками нафтопродуктів.

З учасниками ринку обговорили пропозиції щодо проведення процедури закупівлі за рамковою угодою та озвучили потреби компанії у забезпеченні дизпальним. «Потреба, за попередніми розрахунками, на 2020 р. становить 350 тис. т пального — більше половини цього обсягу плануємо придбати за рамковою угодою. Окрім того, орієнтовно передбачається придбати 6,3 млн л дизельного пального за талонами, також за талонами буде придбано і бензин А-92 та А-95», — поінформувала Неллі Стельмах. Закупівлю дизпального за рамковою угодою планується розпочати до кінця 2019 р.

Вона наголосила, що закупівля за рамковою угодою мінімізує ризики — надає можливість замовнику послуги автоматично вилучити постачальника з процедури, якщо він після проведення відбору не підписує договір. Це можливість швидко замовити товар або послугу, не потрібно щоразу збирати довідки, перевіряти документи та репутацію учасників. При кожному новому замовленні необхідно лише призначити аукціон. За рамковою угодою можна підписати договір терміном до чотирьох років.

 

Довідка

18 грудня 2018 р. в електронній системі публічних закупівель ProZorro з’явився новий тип процедури — закупівлі за рамковою угодою. Вони можуть здійснюватися як самостійно замовниками, так і централізованою закупівельною організацією в інтересах інших замовників. Визначені певні особливості укладання рамкових угод: вони мають укладатися винятково з декількома постачальниками (мінімум трьома), яких обирають у ході аукціону; для укладання рамкових угод використовується винятково процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?