Укрзалізниця впроваджує Політику запобігання та протидії корупції

23 вересня 2019, 12:01

Наглядова рада та правління АТ «Укрзалізниця» затвердили Політику запобігання та протидії корупції. Документ введено в дію наказом товариства від 10.09.2019 р. № 577.

Також затверджено План розробки та впровадження Політики запобігання та протидії корупції та інших заходів, стандартів та процедур, передбачених Антикорупційною програмою в АТ «Укрзалізниця».

Політика запобігання та протидії корупції, яка нещодавно набула чинності, є першим із необхідних документів, які потрібно розробити та впровадити згідно із затвердженим планом заходів. Основна мета Політики — нормативно визначити та закріпити принципи й стандарти щодо запобігання та протидії корупції в діяльності Товариства.

Реалізація цих документів відбувається в рамках імплементації Плану дій з корпоративного управління АТ «Укрзалізниця», який схвалений Урядом у грудні 2018 р.

«Наш підхід у боротьбі з корупцією — працювати на випередження, а не просто боротися з наслідками. Попередня модель була переважно зосереджена на виявленні вже вчинених корупційних порушень. Удосконалення системи запобігання та протидії корупції відповідно до вимог чинного законодавства та найкращих світових і європейських практик є однією з ключових ініціатив, що визначені Стратегією АТ «Укрзалізниця» на 2019—2023 рр.», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

З Політикою запобігання та протидії корупції та відповідним Планом заходів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті товариства: http://www.uz.gov.ua/about/compliance/preventing_corruption/documents/501290/.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?