Укрзалізниця з кожним роком розширює залізничне сполучення з Маріуполем, — Євген Кравцов

29 жовтня 2019, 10:30

З початку року Укрзалізниця перевезла майже 700 тис. пасажирів до Маріуполя та зворотно. Це майже на 15 тис. більше, ніж за відповідний період минулого року, та на 270 тис. — ніж у 2016 р. Залізничники розраховують, що після запуску чергового поїзда у маріупольському напрямку цей показник зростатиме. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Маріуполі.

За словами керівника компанії, після 2014 р. залізнична логістика зі Сходом України зазнала суттєвих змін, зокрема й з Маріуполем. «Після окупації частини України залишилася лише одна дільниця, якою ми можемо відправляти поїзди до Маріуполя. Вона пролягає через Запоріжжя, Комиш-Зорю, Волноваху та далі до Маріуполя. Сьогодні нею курсують як пасажирські, так і вантажні поїзди. Тому впродовж останніх кількох років ми доклали максимум зусиль, щоб її модернізувати та забезпечити максимальний пропуск поїздів. І нам це вдалося», — зазначив Євген Кравцов.

На сьогодні до Маріуполя вже курсує шість пар пасажирських поїздів. «Маріуполь має пряме залізничне сполучення з Києвом, Львовом, Бахмутом, Харковом та Одесою. Загалом цими поїздами з початку року ми перевезли майже 2 млн пасажирів, і це не лише Маріуполь, а й інші населені пункти Донецької області», — зазначив він.

Нагадаємо, 27 жовтня Укрзалізниця запустила другий склад поїзда № 9/10 Київ – Маріуполь із оновлених вагонів, чим зробила цей маршрут щоденним.

Довідка

У напрямку Маріуполя курсують наступні поїзди: № 10/9 Київ—Маріуполь (щоденно), № 83/84 Київ—Маріуполь (щоденно), № 103/104 Київ—Маріуполь (в дні підвищеного пасажиропотоку), № 69/70 Маріуполь—Львів (щоденно),  № 95/96 Бахмут, Харків—Маріуполь (через день до Харкова, через день до Бахмута), № 141/142 Маріуполь—Одеса (щоденно).


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?