Укрзалізниця закінчила комплекс робіт з модернізації Львівського залізничного вокзалу

09 липня 2019, 11:06

Поряд із масштабною реконструкцією площі Двірцевої у Львові роботи з модернізації інфраструктури не оминули й Головний залізничний вокзал. При цьому залізничники подбали, щоб ремонтні роботи перед двірцем та безпосередньо на вокзалі не вплинули на стабільну роботу центрального пасажирського вузла.

Із цією метою та для гарантування безпеки пасажирів прохід до головної будівлі вокзалу здійснюється через огороджені коридори, що ведуть до центрального входу та в приміський касовий зал. Фахівці Львівського територіального управління філії «Центр будівельних робіт та експлуатації будівель і споруд» виконали роботи з ремонту аварійних ділянок сходів до першого перону із західної сторони. Відремонтовано та побілено фасад головної будівлі вокзалу з боку першого пасажирського перону. Безпосередньо на пероні пофарбовано конструктивні елементи опор дебаркадера. Ці роботи будівельники виконували поетапно, щоб мінімізувати незручності для пасажирів, які прибувають та вирушають зі Львова у подорож.

Крім того, для покращення навігації Головним залізничним вокзалом Львова на торцях накриття над платформами на конструктивних елементах дебаркадера встановлено натяжні банери з написами «Східна сторона» та «Західна сторона».

Разом із комплексом ремонтних робіт залізничники реалізовують низку заходів для підтримання об’єктів вокзального комплексу в належному санітарно-технічному та естетичному стані. Зокрема, переглянуто та відкориговано технологію прибирання приміщень і прилеглої території, що проводиться із застосуванням спеціальної прибиральної техніки й обладнання. Із цією метою було придбано та проведено заміну необхідних запчастин для відновлення роботи двох підлогомийних машин. Для підвищення якості прибирання було закуплено необхідний інвентар та спецзасоби.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?