Укрзалізниця завершує облаштування сервісних зон КПВВ «Каланчак» і «Чонгар», — Євген Кравцов

16 грудня 2019, 16:23

Завдання Уряду виконано вчасно та якісно: Укрзалізниця завершує облаштування сервісних зон контрольних пунктів в’їзду/виїзду для автомобільного сполучення «Каланчак» і «Чонгар» на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією АР Крим. Про це розповів голова правління товариства Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Два сучасні тимчасові пункти пропуску за чотири місяці. Будівництво КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» для Укрзалізниці — не просто чергове завдання, а справа честі. Ми довели якість роботи нашої компанії, швидкість і надійність», — повідомив Євген Кравцов.

Він також розповів, що звіти з будівництва надходять щодня: «Режимні зони працюють з 15 листопада. Слідом практично готові і сервісні (з центром надання адмінпослуг, автостанцією, будівлею для відпочинку водіїв). Днями Укрзалізниця завершить роботи другої черги».

Нагадаємо, підготовчі роботи на двох КПВВ Укрзалізниця розпочала наприкінці вересня 2019 р. Режим роботи контрольних пунктів в’їзду/виїзду цілодобовий.

Об’єкти будуються з урахуванням потреб маломобільних груп населення та людей з інвалідністю: передбачаються заходи зі створення безбар’єрного середовища (обладнання будівлі пандусами, огородженнями та спеціальним покриттям у визначених нормами місцях). Територія КПВВ огороджується.

АТ «Укрзалізниця» тісно співпрацює з місцевими органами влади у вирішенні організаційних та виробничих питань, що пов’язані із будівництвом об’єктів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?