Укрзалізниця збільшила місячні оклади працівників, які обслуговують пасажирів

04 квітня 2018, 09:38

На черговому засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця» схвалили нові оклади ще для низки категорій працівників товариства. Серед них працівники залізниці, які обслуговують пасажирів (оформляють та продають квитки) та оформляють перевізні документи на вантажі (навантаження, приймання, перевезення та видачу).

Так, з 1 березня 2018 року запроваджуються збільшені місячні оклади таким категоріям працівників: завідувачам кас квиткових – на 17%; старшим касирам квитковим, касирам квитковим – до 24%; старшим касирам та касирам багажним, товарним (вантажним) – на 16-18%, старшим операторам та операторам станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів, з оброблення перевізних документів – на 8-16%

Також будуть збільшені на 16-22% оклади агентам з митного оформлення вантажів та товарів, з передачі вантажу на прикордонній станції (пункті), комерційним; на 20-22% - старшим нарядникам та нарядникам локомотивних (поїзних) бригад; на 17-23% - телеграфістам, телефоністам міжміського телефонного зв’язку та працівникам ще шістдесяти професій. Робота над запровадженням нових (збільшених) посадових окладів залізничників продовжується.

Нагадаємо, що попередні етапи запровадження нової системи оплати праці залізничників було здійснено 1 грудня 2017 року та 1 січня, 1 лютого 2018 року.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?