Укрзалізниця збільшує частку ринку вантажоперевезень у власних вагонах

17 листопада 2020, 17:46

Укрзалізниця фіксує збільшення середньодобової частки використання власних вантажних вагонів у перевезеннях. Якщо станом на 1 листопада 2020 р. відсоток частки  використання становив 18,1 %, то вже станом на 16 листопада він сягнув 24,4%.

Як раніше зазначав голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, компанія також збільшила обсяги перевезення вантажів завдяки поліпшенню операційної діяльності. Зокрема, був ліквідований дефіцит локомотивів за рахунок подовження плечей обслуговування, удосконалена диспетчеризація та організовані маршрутні відправлення.

Крім того, Укрзалізниця проводить активну роботу щодо покращення сервісу в частині задоволення вантажовідправників якісним рухомим складом. Так, наприклад, 12 листопада було проведено оперативній розбір із причетними працівниками, які допустили випадок подачі технічно несправного рухомого складу під навантаження.

Винних було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, інформація відправлена до структурних підрозділів для ознайомлення та уникнення подібних випадків у майбутньому.

Нагадаємо, що Укрзалізниця планує до кінця наступного року підвищити свою частку ринку перевезень у власних вагонах до 35—40 %.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?