«Урядовий кур’єр» оприлюднив рішення Уряду про припинення повноважень членів правління Укрзалізниці Михальчука та Бужора

03 червня 2019, 11:51

«Урядовий кур’єр» оприлюднив рішення Уряду про виведення із складу правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Олександра Бужора та Сергія Михальчука. Таким чином Кабінет Міністрів підтримав подання наглядової ради Укрзалізниці про припинення повноважень названих членів правління.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 456 Олександра Бужора та Сергія Михальчука виведено зі складу правління АТ «Укрзалізниця».

Відповідне подання акціонеру, Кабінету Міністрів України, наглядова рада товариства внесла 5 квітня 2019 р. Рішення наглядової ради Укрзалізниці було ухвалене відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 41 Кодексу законів про працю України.

5 квітня 2019 р. до прийняття рішення Кабміном про припинення повноважень Сергія Михальчука та Олександра Бужора наглядова рада Укрзалізниці відсторонила їх від здійснення повноважень членів правління товариства.

Раніше наглядовою радою Укрзалізниці було затверджено та погоджено Мінекономрозвитку України порядок, за яким призначення нового голови правління та прийняття наглядовою радою рішення щодо доцільності ініціювання припинення повноважень діючого члена правління є підставою для проведення відбору кандидата на посаду члена правління. Тому наглядова рада Укрзалізниці доручила голові правління вжити невідкладних заходів щодо якнайшвидшого завершення процесу відбору кандидатур на посади членів правління з метою заповнення, зокрема, вакантних посад у складі правління АТ «Укрзалізниця».

З Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. можна ознайомитися тут.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?