Усі 30 законтрактованих локомотивів GE вже в Україні — першу партію поставок здійснено, — Євген Кравцов

04 лютого 2019, 10:28

Усі 30 законтрактованих локомотивів GE вже в Україні. Останні п’ять зустрічали в Чорноморську в п’ятницю. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Як зазначив керівник компанії, таким чином в обумовлені терміни реалізовано цю частину контракту з американською компанією, підписаного рік тому. Тепловози, що надійшли в порт, будуть відправлені для подальшого укомплектування на Крюківський вагонобудівний завод. Зараз на заводі на стадії оснащення перебувають ще 10 американських локомотивів.

Раніше поставлені 15 тепловозів GE вже понад місяць задіяні в перевізному процесі на маріупольському, мелітопольському та миколаївському напрямках. «Менші витрати, вища швидкість та більший добовий пробіг. Це — перші враження від роботи локомотивів GE на українських коліях. Якщо середня швидкість наших старих локомотивів на дільниці Долинська—Миколаїв — 41 км/год, то локомотивів GE — вже 60 км/год. Машини старого парку за добу проходять у середньому 360 км, американські тепловози — в середньому 540 км. Також питомі витрати пального суттєво знижені. На дільниці Запоріжжя—Комиш-Зоря—Волноваха — до 30 %, на Долинська—Миколаїв — до 20 %. Загалом ці 15 локомотивів GE сьогодні забезпечують 25 % теплотяги по наших трьох регіональних філіях, де вони працюють, — Придніпровській, Донецькій та Одеській залізницях», — зазначив Євген Кравцов

Як повідомлялося раніше, договір щодо постачання локомотивів General Electric був підписаний 23 лютого 2018 р. в Києві.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?