УЗ отримала у КМДА 2 тис. перепусток до громадського транспорту для тих, хто працює на об'єктах критичної інфраструктури

24 березня 2020, 10:38

  АТ «Укрзалізниця» отримала у КМДА 2 тис. перепусток для своїх співробітників, котрі задіяні в підтриманні нормальної роботи сталевої магістралі на всіх критичних інфраструктурних об’єктах столиці. Потреба і, відповідно, замовлення, було на 5 тис перепусток.

Про це кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» повідомили у Департаменті адміністративного забезпечення АТ «Укрзалізниця». Наразі тривають переговори із керівництвом КМДА щодо термінів отримання спецквитків для залізничників та можливого збільшення їхньої кількості.

Так, починаючи з 23 березня 2020 р., у період карантину, громадський транспорт столиці перевозить лише певні категорії осіб, які забезпечують життєдіяльність міста, за спеціальними іменними перепустками. Залізничникам, котрі обслуговують київські об’єкти критичної залізничної інфраструктури, ці перепустки, за потреби, видадуть безпосередньо керівники виробничих і структурних підрозділів. Для цього працівнику необхідно повідомити свого керівника про потребу отримати відповідний квиток. Відтак, як тільки спецквитки надійдуть на виробництва, їх негайно розподілять між робітниками. Зауважимо, що під час карантину курсуватимуть лише декілька автобусних, тролейбусних і трамвайних маршрутів. З детальним списком можна ознайомитись на сайті КМДА.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?