В Дніпровському професійному залізничному ліцеї нещодавно пройшов День відкритих дверей, йдеться у повідомленні регіональної філії «Придніпровська залізниця» у Facebook.

До навчального закладу завітали учні шкіл №№ 64, 118, 63, 135 та 147 м. Дніпра; №" 6 та 36 м. Кам'янське, № 2 м. Верхівцеве та № 3 Павлограда. Гостями заходу стали також юні вихованці Дніпровської дитячої залізниці та колишні випускники ліцею, які прийшли до «альма-матер» разом зі своїми дітьми.

Абітурієнти та їхні батьки мали змогу оглянути виставку макетів «Маневрові роботи на залізниці», лего-станцію «Локомотивне депо», макет «Залізниця в гірській місцевості»; відвідати навчальні аудиторії, де проводилися різноманітні майстер-класи, переглянути спаринг з боксу під керівництвом тренера О. В. Біленка та виступ ліцейської агітбригади.

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» як потенційний роботодавець запросила абітурієнтів після закінчення ліцею до своїх лав. Залізницю представляли фахівці вагонного й локомотивного депо та станції Нижньодніпровськ-Вузол.

День відкритих дверей закінчився загальним круглим столом за участю представників ліцею, регіональної філії та Дніпровської дитячої залізниці, на якому розглядалися питання подальшої співпраці у профорієнтаційній роботі.