В Одесі навчатимуть машиністів тепловозів ТЕ33А виробництва General Electric

30 серпня 2018, 13:47

Навчання локомотивних бригад з експлуатації та обслуговування тепловозів серії ТЕ33А американського виробника General Electric на базі одеського центру розпочнеться вже цієї осені. Про це йшлося під час робочої наради фахівців регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», що відбулась 29 серпня 2018 р.

У нараді взяли участь робітники локомотивного депо Миколаїв: машиністи-інструктори Володимир Лапко (за сумісництвом викладач в Одеському центрі професійного розвитку персоналу), В’ячеслав Янович та машиністи Тарас Широков, Володимир Соколенко й Олександр Дмитрик. Нещодавно вони повернулися з Астани, де першими в регіональній філії прослухали курс лекцій щодо експлуатації тепловозів ТЕ33А та отримали відповідні сертифікати. Локомотивники розповіли присутнім про набутий у Казахстані досвід, можливості новітньої техніки та перспективи її використання.

Крім того, начальник виробничого підрозділу «Одеський центр професійного розвитку персоналу» регіональної філії «Одеська залізниця» Олександр Квітко презентував проект плану-програми 48-годинного курсу цільового призначення з теоретичної підготовки машиністів тепловозів ТЕ33А та їх помічників. Наразі планується, що перші заняття на базі одеського центру розпочнуться всередині осені, а з моменту запуску та тестування першого локомотива GE в умовах української залізниці розпочнеться практичне навчання локомотивників, що орієнтовно припадатиме на кінець поточного року. Очікується, що першими слухачами стануть машиністи локомотивних бригад Одеської та Придніпровської магістралі, у межах яких використовуватимуть новий рухомий склад.

Додамо, за попередніми планами, з 30 тепловозів, що отримає ПАТ «Укрзалізниця» від американського виробника, 15 машин буде функціонувати в межах регіональної філії «Одеська залізниця», на яких працюватимуть фахівці локомотивного депо Миколаїв.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?