В Одесі залізничники провели турнір з міні-футболу

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

У залі будинку фізкультури ОФСК «Локомотив» відбувся турнір з міні-футболу між структурними  підрозділами Одеського регіону регіональної філії «Одеська залізниця» та філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця». Загалом у змаганнях взяли участь п’яти команд: збірна із працівників ОФСК «Локомотив» та локомотивного депо Одеса-Сортувальна; Одеського центру професійного розвитку персоналу; Одеського коледжу транспортних технологій; пасажирського вагонного депо Одеса-Головна; управління регіональної філії.

Хвилиною мовчання учасники турніру вшанували пам’ять беззмінного воротаря збірної регіональної філії з міні-футболу Костянтина Буткевича, який працював помічником машиніста в локомотивному депо Одеса-Сортувальна.

Ігри пройшли за коловою системою, де кожна команда зіграла одна з одною. За результатами усіх зустрічей перше місце посіла збірна команда із працівників ОФСК «Локомотив» та локомотивного депо Одеса-Сортувальна, друге місце дісталося представникам управління регіональної філії, третє місце — у команди пасажирського вагонного депо Одеса-Головна.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами. Також кубок отримала команда локомотивного депо Одеса-Сортувальна на вшанування пам’яті воротаря Костянтина Буткевича.


Поширити y соціальній мережі



Чи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?