В Одеському професійному училищі залізничного транспорту та будівництва відбувся захист дипломів

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Наприкінці минулого тижня в Одеському професійному училищі залізничного транспорту та будівництва відбувся захист дипломів.

Як повідомила кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» в. о. заступника директора професійного училища з навчально-виробничої роботи Олена Кириченко, захист дипломних робіт відбувся у групі П-3 «Провідник пасажирського вагона». Група, яка була набрана у минулому році, за період навчання за дуальною системою, пройшла практику у виробничих підрозділах Одеської магістралі.

Уже сьогодні, 30 червня, випускники залізничного закладу розпочали виконання посадових обов’язків у моторвагонному депо Одеса-Застава-1 у приміському пасажирському сполученні та у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна, де працюють провідники поїзних бригад далекого пасажирського сполучення.

На захисті були присутні представники роботодавців: регіональної філії «Одеська залізниця» та філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця». Як запевняють представники роботодавців, усі випускники будуть забезпечені робочими місцями на підприємствах відповідно до чинних тристоронніх угод.

Довідка

Державний навчальний заклад «Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва» приймає на навчання учнів після 9 або 11 класів загальноосвітньої школи. На базі 9 класів здобувають такі спеціальності:

— електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування;

— монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, слюсар з виготовлення вузлів та деталей санітарно-технічних систем;

— столяр будівельний, тесляр.

Після 11 класів можна отримати спеціальності:

— електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та устаткування;

— провідник пасажирського вагона.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?