В «Узбекистон Темір йуллари» завершився заключний етап конкурсу «Краща інноваційна ідея»

24 січня 2019, 08:36

Відбірковий тур конкурсу проводився серед молодих фахівців управлінь, підприємств, організацій і установ підвідомчих АТ «Узбекистон Темір йуллари» в жовтні—листопаді 2018 р., пише railway.uz. Із 62 претендентів можливість «поборотися» за звання кращих отримали 11, які й узяли участь у заключному етапі конкурсі. 

За підсумками фінального туру конкурсу кращими були визнані дев’ять інноваційних розробок.  Це, зокрема, «Створення Центру моніторингу та діагностики при управлінні колійного господарства», «Удосконалення роботи дизельних двигунів тепловозів з клапанними газорозподільними системами», «Автоматизація централізованного управління процесами високошвидкісного руху на залізничних станціях АТ «Ўзбекістон темир йўлларі», «Відправлення на залізничній платформі на експорт сировину для  виробництва сірки в м'яких контейнерах (тара)» тощо.

Нагадаємо, що восени минулого року стартував новий для нашої країни проект, котрий відкрив держсектор стартапам. Укрзалізниця стала першою вітчизняною компанією, яка долучилася до цієї ініціативи. Найперспективніші стартапи, спрямовані на поліпшення якості обслуговування пасажирів, надання послуг вантажовідправникам і вантажоодержувачам, а також покращення фінансового результату Укрзалізниці, будуть втілені у життя.


Поширити y соціальній мережі



Чи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?