Від початку року зафіксовано близько 100 неправдивих повідомлень про замінування залізничних об’єктів

13 серпня 2019, 11:31

За 7 місяців 2019 р. надійшло 96 анонімних повідомлень про замінування залізничних вокзалів та станцій. У ході перевірки жодного вибухового пристрою не виявлено.

Один з останніх таких випадків трапився 10 серпня, коли невідомий чоловік зателефонував на телефон спецлінії 102 та повідомив про замінування Центрального залізничного вокзалу в Києві.

У ході перевірки інформації жодних вибухових пристроїв чи вибухонебезпечних речовин не було знайдено. При цьому правоохоронці евакуювали 2300 пасажирів та 100 осіб персоналу.

За інформацією Київської місцевої прокуратури, особистість «мінера» встановлено. 

На даний час правопорушник затриманий. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України. У разі доведення вини горе-мінувальнику загрожує до шести років позбавлення волі.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість повідомлень про замінування об’єктів залізниці зросла у 4,8 раза. Найчастіше зловмисники повідомляли неправдиву інформацію про замінування залізничних станцій Київ-Пасажирський, Харків-Пасажирський, Львів, Чоп та Одеса.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?