24 листопада на чергову по переїзду 26 км перегону Ксенієве—Аккаржа напав невідомий з ножем. Випадок стався під час нічної зміни чергової по переїзду Тетяни Єрмілової. Про випадок було повідомлено черговому по відділу поліції, бригаді швидкої медичної допомоги та черговому по Одеському загону воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця». На місце події прибув наряд поліції та машина швидкої допомоги. Медики виявили у постраждалої незначне розсічення губи, проте наразі вона з діагнозом струс мозку перебуває в лікарні. Обставини випадку з’ясовуються. Керівництвом філії дано розпорядження встановити до 1 грудня на переїзді, на якому було вчинено напад на працівницю філії, металеву решітку.

Подібні випадки нападів були зафіксовані на залізничному переїзді Хімічний у межах станції Одеса-Застава І, залізничному переїзді Жевахівський у межах станції Одеса-Сортувальна.

Одеська залізниця вживає необхідних заходів, щоб захистити своїх працівників, зокрема, встановлюються захисні металеві ґрати, які запобігають доступу сторонніх осіб у приміщення переїзних постів. Наразі колійники Одеської залізниці розробляють план-графік встановлення огороджень на об’єктах філії, які не обладнані захисними металевими ґратами.