В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов бере участь у заходах з нагоди 155-річчя Білоруської залізниці

08 грудня 2017, 14:20

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим бере участь у робочій зустрічі начальника Білоруської залізниці Володимира Морозова з керівниками делегацій зарубіжних залізничних адміністрацій і компаній, міжнародних транспортних організацій з питань подальшої співпраці у Мінську.

Цей захід відбувається у межах святкування 155-річчя білоруської залізниці. Під час візиту керівник Укрзалізниці знайомиться з досвідом роботи локомотивних депо, вокзалів, із зразками сучасного моторвагонного, тягового рухомого складу, який використовується на білоруських магістралях.

Особлива увага під час візиту приділена умовам експлуатації та ремонту сучасного рухомого складу. «Зважаючи на масштабні плани Укрзалізниці з оновлення рухомого складу та інфраструктури, які вже почали реалізовувати, для нас важливо вивчити досвід найближчих сусідів у цьому питанні. Білоруська залізниця за останній час зробила прорив у оновленні свого парку, застосовуючи на своїх магістралях техніку провідних світових виробників і цей досвід для нас надзвичайно цінний, зважаючи на історичну спільність становлення та розвитку наших залізничних мереж та технічних стандартів», - прокоментував Євген Кравцов.

Також керівники залізничних компаній України та Білорусі обговорили актуальні питання подальшої двосторонньої співпраці в галузі вантажних та пасажирських перевезень у сполученні Україна – Білорусь, розвитку транзитних перевезень, зокрема, поїздом комбінованого транспорту «Вікінг» і контейнерним поїздом ZUBR, а також питання тарифної політики в організації перевезень між двома країнами.

Довідка: за 10 місяців 2017 року обсяг перевезених вантажів по білорусько-українських міждержавних стикових пунктах склав 13 879 тис. тонн, або 129,8 % до відповідного показника 2016 року. За номенклатурою вантажів найбільше перевозяться мінбудматеріали, нафтопродукти, добрива, метали та лісові вантажі. Щодо спільних проектів, то на сьогодні між Україною та Республікою Білорусь існують спільні проекти – «Вікінг» та «ZUBR», які з’єднують інфраструктуру морських контейнерних ліній Балтійського регіону з аналогічною інфраструктурою Чорного моря. Обсяги перевезень контейнерів у складі поїзда комбінованого транспорту «Вікінг» за 10 місяців 2017 року становлять 6658 ТЕU, що на 97% більше відповідного показника 2016 року. Обсяги перевезення контейнерного поїзда «ZUBR» за 10 місяців 2017 року становлять 1272 ТЕU, що на 6 % більше відповідного показника минулого року. За 10 місяців 2017 року рік у сполученні Білорусь – Україна міжнародними пасажирськими поїздами перевезено 140 тис. пасажирів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?