Вчора, 5 листопада, сталося ДТП на колії перегону роз’їзд 20 км—Енергодар Запорізької області. За 40 м від регульованого переїзду водій BMW на значній швидкості не впорався з керуванням, перекинувся та опинився на колії. Рух поїздів на перегоні довелося закрити на 3 год. Окрім водія, в салоні автомобіля перебувало п’ятеро людей. Працівники швидкої допомоги констатували смерть одного з пасажирів, четверо потерпілих доправлено машиною швидкої допомоги до лікарні.

Всього за 10 місяців 2018 р. на залізничних переїздах і коліях поза переїздами Укрзалізниці сталося 60 випадків ДТП, у тому числі 51 випадок на переїздах і дев’ять — на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло 15 осіб і 26 травмовано. Порівняно з відповідним періодом 2017 р. кількість ДТП зменшилася на 12 випадків, кількість загиблих зменшилася на п’ять осіб, а кількість травмованих збільшилася на чотири особи.

Укрзалізниця вкотре звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту.