Впродовж двох років залізничний вокзал в Івано-Франківську може бути переданий у концесію, — Євген Кравцов

30 листопада 2019, 13:35

Укрзалізниця планує передати залізничний вокзал Івано-Франківська в концесію. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час візиту до міста.

«Цей вокзал розташований у центрі міста та перебуває у досить непоганому стані. Але, на жаль, більше половини його площ не використовуються, і він є збитковим. За рік від генерує 12—15 млн грн збитків для компанії. Тому було прийнято рішення включити цей об’єкт до другої черги вокзалів, що будуть передані в концесію», — повідомив керівник компанії.

За його словами, вокзал користується досить великим попитом, особливо в період зимових відпусток. «Ми бачимо тут перспективи не лише для розвитку торговельних площ, а й для створення транспортного хабу, що об’єднає різні види транспорту. Адже ми знаємо, що багато туристів подорожують до Івано-Франківська залізницею, а вже далі, наприклад до лижного курорту «Буковель», автобусами. Тому ці види транспорту мають бути синхронізовані», — зазначив Євген Кравцов.

За прогнозами керівника Укрзалізниці, вокзал може бути переданий у концесію вже впродовж наступних двох років.

Як повідомлялося раніше, передача низки залізничних вокзалів у концесію дасть можливість модернізувати їхню інфраструктуру та перетворити ці об’єкти зі збиткових на прибуткові. 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?