Японська компанія вибачилася за відправку поїзда на 20 секунд раніше графіка

17 листопада 2017, 07:08

Компанія Tsukuba Express вибачилася, що приміський поїзд відправився на 20 секунд раніше розкладу.

Японська залізнична компанія Tsukuba Express вибачається за те, що приміський поїзд відправився з однієї з станцій на 20 секунд раніше розкладу. Про це повідомляє ЛІГА. Бізнес з посиланням на BBC.

Швидкісний поїзд повинен був відправитися від станції Мінамі-Нагареяма о 9:44:40 по місцевому часу, але замість цього виїхав о 9:44:20. Машиніст заявив, що зачиняючи двері він забув подивитися на табло часу, що є порушенням інструкцій.

Через кілька годин компанія випустила прес-реліз, в якому її глава принесла "серйозні вибачення за незручності".

У заяві компанії підкреслюється, що, хоча поїзди по цій гілці ходять кожні чотири хвилини, навіть незначні неточності у розкладі можуть привести до більшого відставання будь-кого з пасажирів у подальшому - наприклад, при пересадці на подальших точках маршруту.

У зв'язку з високою точністю часу прибуття поїздів в Японії, багато пасажирів приходять на станцію буквально за кілька секунд до відправлення поїзду з упевненістю, що встигнуть на нього - в такому випадку 20 секунд можуть мати велике значення.

При цьому, у компанії відзначили, що скарги на відправлення поїзду не за розкладом не надходили - вона вибачилися перед пасажирами за власною ініціативою.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?